MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

13.08.14

Program Targów LUBSACRO 2014

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ
05.08.14

Warsztaty dla Parafii

Targi Lublin S.A. zapraszają 24.09 br. o godz. 10:30 na warsztaty pt. „Jak zwiększyć zaangażowanie parafian wykorzystując Internet? Tworzenie strategii autentycznej komunikacji.”
Warsztaty poprowadzi Tomasz Kuryło prezes Firmy Enzo, przedsiębiorca, konsultant w firmie doradczej Tobea. Tomasz Kuryło pracuje z zarządami firm nad strategią komunikacji oraz zmianami w kulturze organizacyjnej. Uwielbia eksperymentować i współpracować z ludźmi, którzy czerpią radość ze swojej pracy. Nie boi się zmian, wierzy w autentyczną i prostą komunikację. Pomysłodawca idei "Biznes bez ściemy", wokół której powstaje społeczność przedsiębiorców i liderów, którzy chcą zmieniać swoje firmy na lepsze w oparciu o autentyczność, transparentność i zaangażowanie. W Radzie Fundacji SLOWLAJF wpiera działania organizacji przeciwko wypaleniu zawodowemu. Współorganizator konferencji TEDx.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.
Miejsce: Targi Lublin S.A. Lublin, ul. Dworcowa 11. Hala A, Parter, Sala B1
Czas: 24.09.2014 r.  godz. 10:30-11:50.
Celem niniejszego badania ankietowego jest poznanie potrzeb parafii w zakresie angażowania wiernych za pomocą strony internetowej. Badanie prowadzi firma Enzo Sp. z o.o. z Lublina.
Ankieta ma charakter anonimowy. Wyniki badania zostaną przedstawione uczestnikom Targów Sakralnych, które odbędą się w dniach 23-25 września w Lublinie. Wypełnienie kwestionariusza ankiety zajmie Państwu około 8 minut.
Z góry dziękujemy za wypełnienie niniejszej ankiety.

28.07.14

Drodzy Katecheci, Nauczyciele, Wychowawcy!

Targi Lublin S.A. oraz Stowarzyszenie Pedagogów NATAN zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone umiejętnościom wychowawczym, metodom aktywizującym w nauczaniu, zwłaszcza podczas katechezy. Spotkanie odbędzie się w dniach 23-24 września br., w ramach Targów Sakralnych LUBSACRO, w Lublinie przy ul. Dworcowej 11.

Więcej informacji
22.07.14

Patronat honorowy Prymasa Polski

Miło nam poinformować, że Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski, przyjął zaproszenie do objęcia patronatem honorowym Targów Sakralnych LUBSACRO, które odbędą się w dniach 23-25 września 2014 .
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9